וילה למסיבת רווקות זולה30/01/2014

בתקופה בה אנו חיים ניסיונות לצמצם בהוצאות מיותרות הגיוניים לחלוטין. מהר מאוד מגיעה התקופה בה כל החברות מתחתנות בזו אחר זו. השמחה גדולה אך כך גם ההוצאות הכספיות. כבר לאחר האירוע השני מבינות הבנות כי ניסיונות לצמצם בהוצאות לגיטימיים לחלוטין. הבשורה הטובה היא שאפשר להפיק מסיבת רווקות נהדרת ומלאה במצב רוח טוב גם מבלי להיקלע להוצאות מאוד גבוהות. כל שיש לעשות הוא לשכור וילה למסיבת רווקות עם בריכה, ג'קוזי, מתחם מסיבה והרבה מוזיקה טובה. הוילה משלבת את כל האטרקציות הדרושות לכן למסיבה.

מסיבת רווקות בחודשי החורף

אירועים בתקופת החורף באים לידי ביטוי במחירים אטרקטיביים. אולמות אירועים, תקליטנים, צלמים וגם וילות למסיבת רווקות, מושכרים בתעריפים נמוכים יותר בחודשי החורף. הסיבה לכך היא הירידה בביקוש. בניגוד לעומס הרב בחודשי הקיץ, מעטים בוחרים להינשא בחורף. אם התמזל מזלכן ואתן מפיקות מסיבת רווקות חורפית, תוכלו ליהנות ממחירים אטרקטיביים ולשכור וילה מדהימה במחיר שווה לכל נפש.

שימו לב, כאשר בוחרים וילה למסיבת רווקות בעבור אירוע חורפי, כדאי יהיה לבחור וילה עם בריכה מחוממת ומתחם מסיבות מקורה. לא כל וילה אשר כוללת בריכה בחצר מפעילה אותה גם בחודשי החורף. קיימות וילות אשר לא מציעות כלל בריכות או פעילות בחצר בחודשי החורף הקרים.

וילות למסיבת רווקות

וילה למסיבת רווקות באמצע השבוע

מסיבת רווקות באמצע השבוע תהיה הרבה פחות נוחה לכולן. הוילות מושכרות במחירים זולים יותר בימות אמצע השבוע בשל הביקוש הדל. רוב האנשים יעדיפו לשכור וילה למסיבה או לנופש לקראת סוף השבוע. במטרה לא להשאיר את הוילה ריקה, נכונים בעלי הוילה להשכיר אותה במחירים אטרקטיביים. אם יש לכן אפשרות לשכור וילה באמצע השבוע כדאי לעשות זאת. המחיר יהיה זול בהשוואה לתעריפי סוף השבוע. המחירים עולים החל מיום חמישי.

אטרקציות למסיבת רווקות
1.    סדנת ריקודים : ריקודי בטן, ריקודי סלסה, ריקודים סלוניים ועוד.

    2.    הרצאות של אסטרולוגיה, נומרולוגיה, סקסולוגיה, זוגיות.

    3.    טיפולי טיפוח והרצאות בנושא.

    4.    סדנאות בישול ואפייה (בישול איטלקי, בצק סוכר, קישוט עוגות).

    5.    מופע מוזיקה, רקדנים, בידור.

    6.    בעבור מסיבות באווירה ילדותית נמליץ על מתקנים מתנפחים, משחקי ענק וסדנת צחוק.


איך לחסוך בכסף ולהפיק מסיבה מוצלחת

וילה למסיבת רווקות ניתן לשכור במחירים שווים לכל נפש. הוילה כוללת אטרקציות רבות ואין כל צורך לשכור נוספות. אם תרצו לצמצם בהוצאות עוד יותר, כדאי יהיה לחלוק את הוצאות השתייה והאוכל בין הבנות המשתתפות במסיבה. אפשרות נוספת היא לרכוש יחדיו שתייה קלה, אלכוהול במחירים זולים ומצרכים בעבור ארוחת ברביקיו. וילה למסיבת רווקות עם מטבח מאובזר ופינת ברביקיו בחצר תאפשר לכן לצמצם היטב בהוצאות המיותרות.

מחירים של וילות למסיבת רווקות משתנים בהתאם לעונות השנה, ימות השבוע ואבזור המתחם. הרכיבו לעצמכן תקציב מוגדר לכל מסיבה ואל תרשו לעצמכן לחרוג ממנו ללא סיבה טובה. כאשר מנהלים נכון את הכספים ניתן לשכור וילה יפה ולהפיק ערב בלתי נשכח.