אטרקציות בצפון לכל המשפחה09/03/2015

אטרקציות בצפון לכל המשפחה – טיול חוויתי ונעים
מי שמחפש מקום מתאים לבלות בו עם המשפחה, אזור הצפון הוא ללא ספק יעד מושלם לשם כך. לצד לא מעט וילות בצפון למשפחות, המשמשות כמקום לינה נוח ונעים לכל בני המשפחה, אפשר למצוא בצפון שלל של אטרקציות נהדרות ופעילויות רבות, המתאימות לטווח רחב מאד של גילאים. אם הזמנתם וילה בצפון למשפחות ועתה אתם תוהים מה כדאי לכם לשלב בחופשה, הנה כמה רעיונות לאטרקציות נפלאות בצפון:

•    פיינטבול קיבוץ הגושרים – אם מצאתם וילה בצפון למשפחות באזור הגליל ואתם תוהים איזו פעילות יכולה להתאים, בקיבוץ הגושרים תמצאו פעילות בלתי רגילה, פעילות כייפית מאד שמתאימה לכל המשפחה. במתחם ממש בלב הגליל מוצעת אטרקציה יוצאת דופן, לצד שלל של אטרקציות מהנות נוספות. מדובר במשחק קבוצתי תחרותי, מאתגר במיוחד עם אפקטים מגוונים המדמים פעילות מלחמתית אמיתית. כל משתתף מקבל ביגוד מתאים וציוד המגן עליו וישנה הדרכה מקדימה לפני שיוצאים לדרך ומתחילים בפעילות עצמה.

•    מרכז המבקרים של תנובה – יש לא מעט וילות בצפון למשפחות המתאימות לחודשי הקיץ וגם לחורף. לא משנה באיזו עונה אתם מזמינים וילה בצפון למשפחות, מרכז המבקרים של תנובה ישמח לקבל אתכם ולספר לכם מעט על מוצרי החלב המיוצרים במקום. מרכז זה נמצא באלון תבור, למרגלות הר תבור ומציע פעילויות שונות, המתאימות במיוחד למשפחות עם ילדים. במהלך הביקור במקום לומדים המשתתפים על מתקני המחלבה, על תהליכי הייצור ועל ההיסטוריה של חברת תנובה, המוכרת לנו כל כך. כל זאת באמצעות סימולטורים, סרטונים וסיורים במקום.

וילות בצפון

•    מרכז המבקרים של כפר ברוך – לאחר שהזמנתם וילה בצפון למשפחות, הגיע הזמן לתכנן את הביקור שלכם בצפון. הנה רעיון למקום נהדר, שתוכלו לקחת את הילדים שלכם אליו. מרכז המבקרים של כפר ברוך מציע לכם ולילדים שלכם מפגש נהדר וחווייתית מאד עם עופות המים. במקום יש פינות ליטוף והאכלה, אפשרות לצאת לסיורים וגם לקחת חלק בפינות היצירה. אפשר ללמוד לא מעט על עופות המים, וגם לראות אפרוחים קטנטנים שזה עתה בקעו מהביצה. מדובר בסיור שנמשך כשעה וחצי, לא כולל את העצירה בפינת הליטוף.

•    ראפטינג סוער בנהר הירדן – למשפחות שחובבות פעילויות מאתגרות יותר, ראפטינג בירדן יכול להיות פתרון נהדר. יש לא מעט וילות בצפון למשפחות באזור הכנרת. אם מצאתם וילה בצפון למשפחות באזור ואתם רוצים ליהנות מחוויה בלתי רגילה, קחו את הילדים אל נהר הירדן וצאו לראפטינג בהדרכתם של מדריכים מקומיים. לצד פעילות זו, תוכלו ליהנות מפעילויות נוספות נהדרות למשפחות ובכלל מאווירה נפלאה. כל זאת, כמובן, בתנאי שמדובר במזג אוויר מתאים ושגיל הילדים שלכם מתאים לפעילות זו. בררו מראש את הפרטים לגבי הראפטינג כדי שתגיעו מוכנים לכך ככל האפשר.