5 אטרקציות בצפון שמתאימות למשפחות דתיות עם ילדים07/09/2014

5 אטרקציות בצפון שמתאימות למשפחות דתיות עם ילדים
1.    העיר העתיקה של צפת – משפחות דתיות, הבוחרות באחת מתוך מגוון של וילות למשפחות בצפון, יכולות לשלב, במהלך השהות שלהן באזור, גם ביקור בחלקה העתיק של צפת. העיר העתיקה של צפת היא יעד נהדר, ולא רק למשפחות דתיות. יש שם גלריות מיוחדות, וכמובן גם אתרים שחשובים לציבור הדתי. כמו, למשל, בית הכנסת האר"י, שנבנה במאה ה – 16, נהרס במאה ה – 19 בעקבות רעידת אדמה ונבנה שוב בסוף המאה העשרים. גם בית הקברות העתיק הוא יעד מעניין ובו קבורים האר"י, הרמ"ק וגדולי חכמה נוספים.

2.    שייט קיאקים – משפחות דתיות עם ילדים שמחפשות וילות למשפחות בצפון, תוכלנה גם לשלב פעילויות מאתגרות וכיפיות. ניתן למצוא שפע של וילות למשפחות בצפון שנמצאות לא רחוק מהכנרת ומנהר הירדן. אפשר לשלב שייט קיאקים בירדן, אותו מארגנות חברות המתמחות בכך והוא מתאים לטווח רחב של גילאים. אם מזמינים וילה למשפחות בצפון במהלך הקיץ, זוהי אטרקציה נפלאה שיכולה לקרר בימים חמים, שיכולה לשמח ובעיקר גם לדאוג להרבה הרבה כייף לכל בני המשפחה.

3.    בתי הכנסת בראש פינה – כשמדובר במשפחה עם ילדים בוגרים יותר, ביקור בבתי הכנסת של ראש פינה וסיבוב רגלי במושבה, היא אפשרות נפלאה למשפחות רבות. אלה שמזמינים וילות למשפחות בראש פינה או בסמוך, יכולים לשלב ביקור בבתי הכנסת שבה, כמו בית הכנסת הספרדי, בית הכנסת האר"י, בית כנסת רוטשילד ועוד ועוד.

וילות למשפחות להשכרה

4.    קטיף עצמי ברמת הגולן – וילות למשפחות כוללות שלל של מתקנים, המיועדים לאורחים והופכים את השהות בהן להרבה יותר נעימה. בהרבה מהוילות יש חצר גדולה, שמתאימה לילדים, חצר עם בריכת שחיה, מתקנים מתנפחים וגם ברביקיו. אפשר לבלות בוילה כמה ימים בודדים או תקופה ארוכה יותר וליהנות מכל מה שהיא מציעה. לא צריך לבזבז כסף על בריכת שחיה ציבורית או חוף רחצה וגם לא צריך לאכול בחוץ. המטבח מאובזר ויש בה את כל מה שצריך כדי להכין ארוחות לאורך היום. משפחה, המעוניינת לבלות בוילה כזו, צריכה לדאוג להביא איתה את האוכל אל הוילה ולהיעזר בכלים ובמכשירי החשמל שיש במטבח.

5.    טיולי ג'יפים – כדי להפוך את החופשה לפעילה ומהנה יותר, רבים מעוניינים לשלב במהלך השהות בוילה גם פעילויות ואטרקציות. אפשר למצוא מבחר של וילות למשפחות דתיות שנמצאות לא רחוק מאתרים מעניינים, שיכולים להתאים לילדים וגם ליד אטרקציות. גם משפחות שאוהבות לצאת לטיולים רגליים, תוכלנה למצוא וילה למשפחות ליד מסלולי טיול שונים ולצאת עם כל הילדים להליכה.